Весільний фотограф м. Львів

 

 

Вітаю! Я весільний фотограф у Львові, але люблю подорожувати і з задоволенням приїду на Ваше свято в будь-яке місто нашої країни та за її межі.

Майже завжди ми працюємо вдвох з моєю дівчиною Ірою. Вона прекрасний весільний фотограф та режисер, а ще вона творить неперевершений дизайн фотокниг. Фотографуючи Ваше весілля чи інше свято ми можемо одночасно бути в різних місцях, не пропустити важливий момент, страхуючи один одного, а також зробити різнопланові фото, з різних ракурсів.

Ми з розумінням ставимось до кожного клієнта, знаємо наскільки напруженим буває весільний день. Стараємось створити дружню та веселу атмосферу весільної фотосесії, без втомлюючих позуваннь та акробатичних трюків. Головне для нас, щоб Ви почували себе комфортно, залишалися собою і отримували задоволення як від процесу зйомки, так і від отриманих фото! Ваші емоції і почуття роблять Вас особливими!

Ми фотографуємо в сучасному стилі, не забуваючи про класичний. Працюємо в репортажному стилі, який найбільш точно передає подію, якою вона є. А також в стилі постановки, де завжди допоможемо і підкажемо, як краще позувати, щоб фотографії виглядали природньо і невимушено.

Постійно навчаємось та вдосконалюємо свою техніку зйомки та ретуші фотографій. Слідкуємо за тенденціями весільної фотографії. Беремо в приклад роботи кращих весільних фотографів України та світу, а також фотографів, які працюють в інших жанрах. Стараємось не створювати шаблонів і підходити до кожної фотосесії індивідуально.

Фотограф на весілля – це велика відповідальність і ми дуже серйозно ставимося до нашої роботи. При зустрічі уважно слухаємо і стараємось врахувати всі Ваші побажання стосовно фотосесії. Порадити хороші локації для зйомки, вибрати найбільш вдалий час для фотосесії, а також розказати про дрібнички, які варто врахувати. Ну і звичайно ми використовуємо тільки професійну фототехніку.  Переглянути як виглядає весільна фотокнига. Детальніше про вартість послуг.  Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання звертайтесь за телефоном 067-67-067-37, або в соціальних мережі facebook. Також моє портфоліо розміщено на весільному порталі буду вдячний за лайк=)

Ми завжди раді новим знайомствам і новим клієнтам! Ваші весільні фотографи Юра та Іра!