Відгуки наших клієнтів

Юрій, дякуємо за найкращу фотосесію! Ви дійсно любите і професійно виконуєте свою роботу. А ще захоплює Ваше ставлення до клієнтів, як до друзів. Ні разу не пожалкували, що довірилися саме Вам в цей дуже особливий для нашої родини день. А також дякуємо Ірі за чудовий весільний фотоальбом. РЕКОМЕНДУЮ!!!

Дата зйомки11.10.2016

Безумовно,Юрій талановитий фотограф-професіонал і неймовірно чудова людина! Усі найкращі слова вдячності тобі та Ірі. Дуже вдячні за те, що саме вони змогли зберегти такий важливий день для нас.. Все було зроблено якісно, оперативно, емоційно та позитивно. Дуже хороші та прості люди, з якими легко працювати. Вони змогли зловити кожну деталь, емоцію та зуміли передати настрій цього дня у прекрасних фотографіях. Дякуємо вам за вашу працю!!))

Дата зйомки08.10.2016

З впевненістю можу сказати, що Юрій та Іра професіонали своєї роботи!
Вони старанно віднелись до справи,прислуховувались до усіх побажань, зробили кращі фотографії та чудову фотокнигу. Юрій та Іра веселі, старанні, щирі! Саме Ви зробили для нас фото-спогади на все життя, за що ми найбільш вдячні Вам!!!
Ви найкращі фотографи, ми раді, що знайшли саме Вас.

Дата зйомки10.09.16

Ми щиро вдячні Юрі та Ірі за наші неймовірні весільні фотографіі та гарно проведений час!!!:) Вони дуже любить свою справу та професійно її виконують. Юра та Іра дуже відповадальні та комунікабельні фотографи, які мають не тільки гарне почуття смаку, стилю та естетики взагалом, а ще й індивідуальний підхід до кожного. Вони допоможуть і підскажуть вам, як і що робити, і ми можемо з впевніністю сказати, що ви залишититесь задоволені ! Коли ми з чоловіком обирали собі фотографа на наше весілля, ми одразу виділили для себе їхні роботи, бо їхні фотографії надзвичайно живі, ємоційні та стильні. Рекомедуємо вам на ваше свято і ваші фотографії будуть наповнені почуттями, емоціями та красою вашого весілля!!!!:)

Дата зйомки16.07.2016

Дуже, дуже дякуємо Юрі та Ірі за незабутню весільну фотосесію!!! Дякуємо за терпіння і розуміння ;), все було дуже класно, як і Ви. Працювати з Вами одне задоволення :)! Фотографії СУПЕР, наповнені позитивом та емоціями!!! Дуже раді, що ми з Вами познайомились. Обов’язково будемо рекомендувати Вас усім! Ще раз дякуємо!

Дата зйомки06.08.2016

Щиро дякуємо Юрі за прекрасні світлини, які він нам подарував!
Юра позитивно налаштований, створив настільки дружню обстановку, що було надзвичайно приємно, комфортно і легко працювати! Фото живі, насичені щирими емоціями та веселими моментами, які хочеться переглядати знову і знову!

Юра – професіонал своєї справи! Рекомендуємо!

Дата зйомки16.09.2016

Щиро вдячні Юрі та Ірусі за таку прекрасну роботу))Співпраця з вами – це вже велике задоволення)))У нас склалося враження,що ми з вами знайомі уже дуже багато часу))Все було легко,просто,без зайвих нав”язувань)Кожного дня переглядаю ці прекрасні , ЖИВІ, фотографії і завжди отримую від них задоволення)))Про альбом можна багато говорити,адже він надзвичайно гарний,ну просто мега крутий=)Він сподобався як і молоді, так і старшим)))Ви надзвичайно талановиті,оригінальні та цікаві професіонали у своїй сфері)Процвітання вам,ще раз велике дякую і звичайно ми вас рекомендуємо усім!!!=)

Дата зйомки29.08.2015

Дякуємо Юрі та Ірі за чудову роботу та приємну співпрацю! Фото ми отримали прекрасні, всі родичі в захваті))) фотоальбом, це окрема історія – наші мами при перегляді плакали, а пари котрі не отримали цього бонусу на своєму весіллі – кусали лікті). Юра працював “безшумно”, його присутність зовсім не відчувалася, що також мало для нас велике значення, адже весілля – це насамперед свято для наречених, і не дуже хотілося по 100 разів нюхати букет для фото і тому подібно))))
тому ще раз хочу подякувати прекрасній парі професіоналів, будемо звертатися ще і рекомендувати іншим!!!!!!!

Дата зйомки10.10.2015

Дуже вдячні Юрі та Ірі за чудово виконану роботу. Фото вийшли дуже класні, а фотокнига перевершила всі сподівання. Крім цього фотографи задавали веселий настрій і позитивні емоції під час самого весілля і на виїздній фотосесії. Дуже зручно і класно що є пакети послуг,тобто кожен обирає що йому вигідно і потрібно. З такими людьми легко і дуже приємно працювати, раді що обрали саме Вас!!!Софія та Олег)

Дата зйомки25.07.2015

Дорогі Юра та Іра.Щиро вам дякуємо за все,що ви для нас зробили.Наш весільний альбом-просто шедевр.Я коли гортала його і аж плакала від радості,настільки приємно було згадати цей день.Ми вдячні вам за те,що ви допомогли зробити наше “соняшникове весілля” таким пам*ятним днем.З вами було дуже приємно працювати,ви обоє такі хороші і позитивні люди.Вибачте,що трохи морочили вам голову своїми забаганками.Всього вам самого найкращого.Процвітання вам у вашій роботі,побільше хороших клієнтів і багато класних ідей. СОНЯШНИКОВЕ ВЕСІЛЛЯ…..Тарас та Іванка….08.08.15….м.Рогатин

Дата зйомки08.08.15

Вибрали Юрія фотографом на наше весілля з огляду на оригінальність стилю і привабливі ціни послуг. Для нас важливими були наявність у пакеті послуг додаткової фотосесії та фотокниги. Працювалося з Юрієм легко, весело та цікаво. Завжди мав багато хороших ідей і місць для фото. Фотографії вийшли повні радості, життя і емоцій. Фотокнига виконана дуже якісно. Роботою задоволені. Рекомендуємо! :)

Дата зйомки9.08.2015

Залиште свій відгук

[su_note note_color="#d9d9d9" text_color="#030303" radius="12"]

Обов’язкове поле

(приклад - www.facebook.com/juriymaslak)
[/su_note]