Дякуємо Юрі за чудову згадку про день нашого весілля! Перше, про що хочеться сказати, що Юра та Іра надзвичайно приємні люди, з ними ми не почувалися скуто і напружено, навпаки, фотосесія проходила так, наче ми знайомі усе життя і це не могло не відобразитись за фотографіях. Натомість увесь час, окрім фотосесії, ми їх не помічали, але усі деталі церемоній нашого дня ми отримали на фото. Як на мене, це професіоналізм. Окрема подяка за фотокнигу, якісно і зі смаком. Крім того, все дуже швидко, ми навіть не встигли їм понабридати своїми "А коли, а коли?")) Загалом, щиро дякуємо за Вашу роботу, Ви справді професіонали своєї справи!

Щиро Дякуємо Юрію за нашу фотосесію. Ми дуже задоволені фотографіями, фото зроблені з ідеєю професійно з хорошою якістю. Усім рекомендуємо Юрія, як фотографа тому що він дійсно талановитий і старається зробити фотосесію як найкращою. Дуже хороша позитивна людина з якою було приємно працювати. Ще раз Дякуємо!!!.))))

Безумовно, Юрій талановитий фотограф-професіонал і неймовірно чудова людина! Усі найкращі слова вдячності тобі та Ірі. Дуже вдячні за те, що саме вони змогли зберегти такий важливий день для нас. Все було зроблено якісно, оперативно, емоційно та позитивно. Дуже хороші та прості люди, з якими легко працювати. Вони змогли зловити кожну деталь, емоцію та зуміли передати настрій цього дня у прекрасних фотографіях. Дякуємо вам за вашу працю!!))

Дякуємо Юрі та Ірі за чудову роботу та приємну співпрацю! Фото ми отримали прекрасні, всі родичі в захваті))) фотоальбом, це окрема історія – наші мами при перегляді плакали, а пари котрі не отримали цього бонусу на своєму весіллі – кусали лікті). Юра працював “безшумно”, його присутність зовсім не відчувалася, що також мало для нас велике значення, адже весілля – це насамперед свято для наречених, і не дуже хотілося по 100 разів нюхати букет для фото і тому подібно))))
тому ще раз хочу подякувати прекрасній парі професіоналів, будемо звертатися ще і рекомендувати іншим!!!!!!!

 

Щиро вдячні Юрі та Ірусі за таку прекрасну роботу))Співпраця з вами – це вже велике задоволення)))У нас склалося враження,що ми з вами знайомі уже дуже багато часу))Все було легко,просто,без зайвих нав’язувань)Кожного дня переглядаю ці прекрасні , ЖИВІ, фотографії і завжди отримую від них задоволення)))Про альбом можна багато говорити,адже він надзвичайно гарний,ну просто мега крутий=)Він сподобався як і молоді, так і старшим)))Ви надзвичайно талановиті,оригінальні та цікаві професіонали у своїй сфері)Процвітання вам,ще раз велике дякую і звичайно ми вас рекомендуємо усім!!!=)

Дорогі Юра та Іра. Щиро вам дякуємо за все,що ви для нас зробили.Наш весільний альбом-просто шедевр.Я коли гортала його і аж плакала від радості, настільки приємно було згадати цей день. Ми вдячні вам за те, що ви допомогли зробити наше “соняшникове весілля” таким пам’ятним днем. З вами було дуже приємно працювати,ви обоє такі хороші і позитивні люди. Вибачте,що трохи морочили вам голову своїми забаганками. Всього вам самого найкращого. Процвітання вам у вашій роботі, побільше хороших клієнтів і багато класних ідей. СОНЯШНИКОВЕ ВЕСІЛЛЯ…..Тарас та Іванка….08.08.15….м.Рогатин

Юрій, дякуємо за найкращу фотосесію! Ви дійсно любите і професійно виконуєте свою роботу. А ще захоплює Ваше ставлення до клієнтів, як до друзів. Ні разу не пожалкували, що довірилися саме Вам в цей дуже особливий для нашої родини день. А також дякуємо Ірі за чудовий весільний фотоальбом. РЕКОМЕНДУЮ!!!

Дуже, дуже дякуємо Юрі та Ірі за незабутню весільну фотосесію!!! Дякуємо за терпіння і розуміння ;), все було дуже класно, як і Ви. Працювати з Вами одне задоволення :)! Фотографії СУПЕР, наповнені позитивом та емоціями!!! Дуже раді, що ми з Вами познайомились. Обов’язково будемо рекомендувати Вас усім! Ще раз дякуємо!

Дуже вдячні Юрі та Ірі за чудово виконану роботу. Фото вийшли дуже класні, а фотокнига перевершила всі сподівання. Крім цього фотографи задавали веселий настрій і позитивні емоції під час самого весілля і на виїздній фотосесії. Дуже зручно і класно що є пакети послуг, тобто кожен обирає що йому вигідно і потрібно. З такими людьми легко і дуже приємно працювати, раді що обрали саме Вас!!! Софія та Олег)